Zwiększenie liczby zespołów jak najbardziej. Do tego polityka licencyjna i będzie ok.
Dzielenie na dwie grupy to największy idiotyzm naszych czasów. Co to ....a jest hokej czy coś?
Ps. Chyba Dolcan jako jedyny nie był wtajemniczony ze craxa ma awansować i gra swietnie.
