Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23164
Stary 06.04.2013, 20:13
Zwiększenie liczby zespołów jak najbardziej. Do tego polityka licencyjna i będzie ok.

Dzielenie na dwie grupy to największy idiotyzm naszych czasów. Co to ....a jest hokej czy coś?


Ps. Chyba Dolcan jako jedyny nie był wtajemniczony ze craxa ma awansować i gra swietnie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując