Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 06.04.2013, 19:20
Ten mecz trzeba koniecznie wygrać.

Powody są dwa.

Pierwszy to taki, że punkty zapewnią nam spokój. Rzut oka na terminarz wskazuje, że pomijając mecz z Piastem mamy jeszcze dziewięć kolejek. Z tych dziewięciu tylko dwa,może trzy to mecze, gdzie mozemy myśleć o punktach. Reszta to mecze w których delikatnie mówiąc faworytem nie jesteśmy.

Drugi wynika z pierwszego. Mając spokój, trzeba będzie ogrywać tych, którzy stanowić będą o naszej grze w przyszłym sezonie. Chrapek, Czekaj itd. i ewentualnie kogo tam możemy jeszcze wyciągnąc z ME.
Odpowiedz cytując