|
Ten mecz trzeba koniecznie wygrać.
Powody są dwa.
Pierwszy to taki, że punkty zapewnią nam spokój. Rzut oka na terminarz wskazuje, że pomijając mecz z Piastem mamy jeszcze dziewięć kolejek. Z tych dziewięciu tylko dwa,może trzy to mecze, gdzie mozemy myśleć o punktach. Reszta to mecze w których delikatnie mówiąc faworytem nie jesteśmy.
Drugi wynika z pierwszego. Mając spokój, trzeba będzie ogrywać tych, którzy stanowić będą o naszej grze w przyszłym sezonie. Chrapek, Czekaj itd. i ewentualnie kogo tam możemy jeszcze wyciągnąc z ME.
|