Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.04.2013, 19:01
a ja mam nadzieje na 3:0 i wskoczenie na 6 miejsce, porazke Polonii i tylko 4 punkty straty do 4go w tabeli Górnika.

Wbrew pozorom, mamy calkiem duze szanse na grze w pucharach. Teraz Śląsk będzie mieć okazję aby oddać nam za mistrzostwo, a finalista w tym ukladzie juz ma puchary, bo Legia i tak i tak sobie je zapewni. A nawet jakby Wisla nie weszla na finalu, to wtedy i Slask i Legia moga miec zapewnione miejsce w pucharach. Wtedy 4 miejsce bedzie pucharowe...
Odpowiedz cytując