|
a ja mam nadzieje na 3:0 i wskoczenie na 6 miejsce, porazke Polonii i tylko 4 punkty straty do 4go w tabeli Górnika.
Wbrew pozorom, mamy calkiem duze szanse na grze w pucharach. Teraz Śląsk będzie mieć okazję aby oddać nam za mistrzostwo, a finalista w tym ukladzie juz ma puchary, bo Legia i tak i tak sobie je zapewni. A nawet jakby Wisla nie weszla na finalu, to wtedy i Slask i Legia moga miec zapewnione miejsce w pucharach. Wtedy 4 miejsce bedzie pucharowe...
|