Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 06.04.2013, 10:43
Kulawik pewnie jakoś kuriozalnie ustawi skład , ale skoro gramy 4-2-3-1 to ja bym dał :
Pareiko - Jovanovic, Chavez, Glowacki, Bunoza - Wilk, Jakiens - Iliev, Sarki,Małecki - Genkov
Odpowiedz cytując