Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23153
Stary 06.04.2013, 10:36
Bednarz będzie miał teraz 1 miesiąc na zorganizowanie kadry, zamiast robić to wcześniej to teraz będzie wszystko na ostatni dzwonek. A jeśli kadra będzie niepełna to możemy skończyć w tej drugiej grupie czyli spadkowej...
Odpowiedz cytując