Wyświetl pojedynczy post
Morfeush
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27055
Stary 06.04.2013, 10:25
Witam. Z mojej karty kibica zdarło się zdjęcie...
Pisałem e-maila do klubu, z pytaniem czy uda mi się kupić bilet i wejść na stadion. Dostałem lakoniczną odpowiedź, że uda mi się kupić bilet. Lecz nie jestem całkowicie przekonany czy wejdę na stadion. Wiadomo jak działa ochrona.

Co o tym myślicie?
Miał ktoś podobną sytuację?
Odpowiedz cytując