|
Witam. Z mojej karty kibica zdarło się zdjęcie...
Pisałem e-maila do klubu, z pytaniem czy uda mi się kupić bilet i wejść na stadion. Dostałem lakoniczną odpowiedź, że uda mi się kupić bilet. Lecz nie jestem całkowicie przekonany czy wejdę na stadion. Wiadomo jak działa ochrona.
Co o tym myślicie?
Miał ktoś podobną sytuację?
|