Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23150
Stary 06.04.2013, 09:33
Dziadki leśne w jaki sposób mają szkolić młodzież? Wyłączą młodym fejsbuka? Wyciągną peta z ust gimnazjalistom siedzącym w Starbuniu? Czy może zagonią chłopaków na boisko i każą kopać w piłkę?

Nic na siłę, mechanicznie nie da się zrobić i każdorazowe pokładanie nadziei w tym, że "tam u góry" można coś zmienić za czarodziejskim dotknięciem różdżki to płonne nadzieje. Opisywałem już kiedyś, że do tego potrzeba zmienić cały system i mentalność młodzieży parającej się takim zajęciem jakim jest sport. Na gruncie związkowym, klubowym, szkolnym i także rodzinnym, bo bez tego dalej będziemy w ogonie Europy, a cieszyć nas będą jedynie sukcesy rodzynków, które wyrosły z ziarna na tym gruncie skalistym.
Odpowiedz cytując