Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23149
Stary 06.04.2013, 09:25
zamiast zmieniać system rozgrywek (co napewno bedzie kosztwać) to niech leśne dziadki dofinansują szkolenie młodzieży ( nowe boiska), tylko w ten sposób możemy za kilka lat dogonić Europe, bo od 17 LAT NIE MAMY DRUŻYNY W LIDZE MISTRZÓW.

Od samego mieszania herbata słodsza sie nie zrobi.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.04.2013 o godz. 09:52.
Odpowiedz cytując