|
zamiast zmieniać system rozgrywek (co napewno bedzie kosztwać) to niech leśne dziadki dofinansują szkolenie młodzieży ( nowe boiska), tylko w ten sposób możemy za kilka lat dogonić Europe, bo od 17 LAT NIE MAMY DRUŻYNY W LIDZE MISTRZÓW.
Od samego mieszania herbata słodsza sie nie zrobi.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.04.2013 o godz. 09:52.
|