|
Dla mnie zmiana ma jeden plus - więcej meczy w sezonie i dłuższy sezon. W pucharach juz będziemy w rytmie meczowym
Reszta to nieporozumienie, ale od czegoś trzeba zacząć. Mam nadzieje, ze za sezon, dwa powiększa ligę do 18 zespołów z normalna liga mecz, rewanż
|