Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23148
Stary 06.04.2013, 09:25
Dla mnie zmiana ma jeden plus - więcej meczy w sezonie i dłuższy sezon. W pucharach juz będziemy w rytmie meczowym

Reszta to nieporozumienie, ale od czegoś trzeba zacząć. Mam nadzieje, ze za sezon, dwa powiększa ligę do 18 zespołów z normalna liga mecz, rewanż
Odpowiedz cytując