Maciuś napisał(a):

|
Liga powinna byc 10 zespolowa, tylko grajac z lepszymi mozna sie czegos nauczyc. Poziom bedzie wyzszy, mecze ciekawsze (...)
|
Dla mnie to bzdura i bezsens. Jaki wyższy poziom? Że taki Lech zamiast grać dwa razy z Piastem Gliwice i dwa razy z Koroną Kielce zagra cztery razy z Piastem? Że mecze szlagierowe staną się zwykłymi spotkaniami ligowymi, jakich wiele? Gdzie tu wzrost atrakcyjności takiej ligi? Póki co, to widzę, że dla Lecha czy Legii większym wyzwaniem jest gra przeciwko Bełchatowowi i Podbeskidziu, niż przeciwko dajmy na to Lechii i Górnikowi...