Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23147
Stary 06.04.2013, 09:03
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Liga powinna byc 10 zespolowa, tylko grajac z lepszymi mozna sie czegos nauczyc. Poziom bedzie wyzszy, mecze ciekawsze (...)
Dla mnie to bzdura i bezsens. Jaki wyższy poziom? Że taki Lech zamiast grać dwa razy z Piastem Gliwice i dwa razy z Koroną Kielce zagra cztery razy z Piastem? Że mecze szlagierowe staną się zwykłymi spotkaniami ligowymi, jakich wiele? Gdzie tu wzrost atrakcyjności takiej ligi? Póki co, to widzę, że dla Lecha czy Legii większym wyzwaniem jest gra przeciwko Bełchatowowi i Podbeskidziu, niż przeciwko dajmy na to Lechii i Górnikowi...
Odpowiedz cytując