Temat: Ekstraklasa
Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23145
Stary 06.04.2013, 08:36
Liga powinna byc 10 zespolowa, tylko grajac z lepszymi mozna sie czegos nauczyc. Poziom bedzie wyzszy, mecze ciekawsze, kluby otrzymaja wiecej kasy, mniej problemow z licencjami itp.
Odpowiedz cytuj±c