Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23144
Stary 06.04.2013, 08:25
To z kolei na chwilę obecną jest nierealne ze względów finansowych. PZPN będzie musiał się i tak natrudzić, aby przepchnąć licencje 16 drużyn na następny sezon, a gdzie tam dopiero 18. Dodatkowo więcej drużyn oznacza mniejszy tort do podziału za prawa telewizyjne - dla średniaków - a to z kolei niesie za sobą zagrożenie finansowe dla klubów na krawędzi, które odcięte częściowo od kroplówki z kilkoma mln zł mogą sobie nie poradzić. Tak źle i tak niedobrze.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 06.04.2013 o godz. 08:28.
Odpowiedz cytując