Ty naprawde myślisz, że każdy ma tak nasrane w głowie ?
Jak taka tendencja zostanie podtrzymana to ja się obawiam że za niedługo na Wisłę nie będą przychodzić nawet kibice... bo kto by chciał kibicować komuś kto nie ma kompleksu treningowego?
W większości trenerzy to bardzo ambitni ludzie, a swoją pracę traktują jako powołanie, dlatego pierwsze pytanie jest takie: " Ile jesteście w stanie zaoferować" a drugie " ile planujemy wydać". Jeśli obie strony są zadowolone, to nie ma żadnego ale...witamy w klubie.
Czyżby taki Guardiola wybrał Bayern dlatego że mają najwięcej boisk treningowych? Można mu zarzucić wiele ale chyba nie to że jest debilem.
A taki Petrescu ? Gość udzielił wielu wywiadów na temat pracy w Wiśle, wytkonoł wiele wad i jednoznacznie określił czego nam brakuje do odniesienia sukcesu. Ale nie przypominam sobie, żeby choć jeden raz wspomniał o ubogiej bazie treningowej, nie pamiętam żeby użalał się na warunki w jakich mu przyszło trenować!
Tak ciężko zrozumieć że baza treningowa nie jest winowajcą sytuacji w jakiej znalazł się nasz klub? Tak trudno zrozumieć żę baza treningowa nie rozwiąże sytuacji w jakiej znalazł się nasz klub?
Błędna diagnoza niesie za sobą większe ryzyko, niż sama choroba...