obawiam się, że nasze orły, będą już myślami przy przy pp ze Śląskiem i mogą cofać nogi=remis
obym się mylił i nasze zwycięstwo w jakimkolwiek rozmiarze.
jeśli faktycznie kibice w Gliwicach marzą o pucharach to... szanuję to i ich, ale jeszcze tego brakowało

trzy szybkie i celne ciosy w punkt w pierwszej półgodzinie p. uefa