I tak oprócz C na tydzień i jeden dzień przed meczem zeszło więcej biletów niż na każdym meczu do tej pory.
C3 już nie mal pełne, C4 sie zapełnia C2 się coś od wczoraj w końcu ruszyło i C zapełni się na bank. Miejmy nadzieję, że narożniki też się wypełnią i zrobimy jeden wielki 10-tysięczny młyn jak na ostatnich derbach.
Szkoda tylko, że G3 zamknięte :-(
Inna sprawa mecz z Piastem, gdzie sektor C nawet w 1/3 nie jest wypełniony dzień przed meczem! Gdzie jesteście fanatycy z sektora C i innych trybun?
kibice sukcesu...