Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8996
Stary 05.04.2013, 18:58
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Słabo coś idzie sprzedaż biletów na mecz z Legią, na cały sektor C dostępne są bilety, C1 i C5 prawie puste, G1 i G2 tak samo ...

W Warszawie na Żyletę bilety schodzą w kilka dni i przed meczem nie można już kupić wejściówek bez względu na rangę przeciwnika a u nas nawet na Legię prawie cały stadion pusty ...

Przypominam, że Legia pojawi się u nas w komplecie (2 tysiące) wykorzystując całą pulę przyznanych im wejściówek do tego pojawi się oprawa z naszej strony także zamiast siedzieć w domu przed TV ruszcie tyłki na mecz ze znajomymi

PS: Do czego to doszło żeby mobilizować ludzi do przyjścia na mecz z Legią
I tak oprócz C na tydzień i jeden dzień przed meczem zeszło więcej biletów niż na każdym meczu do tej pory.
C3 już nie mal pełne, C4 sie zapełnia C2 się coś od wczoraj w końcu ruszyło i C zapełni się na bank. Miejmy nadzieję, że narożniki też się wypełnią i zrobimy jeden wielki 10-tysięczny młyn jak na ostatnich derbach.
Szkoda tylko, że G3 zamknięte :-(

Inna sprawa mecz z Piastem, gdzie sektor C nawet w 1/3 nie jest wypełniony dzień przed meczem! Gdzie jesteście fanatycy z sektora C i innych trybun?
kibice sukcesu...
Ostatnio edytowane przez palikot : 06.04.2013 o godz. 11:49.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując