Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23142
Stary 05.04.2013, 18:34
"Uchwałę o zmianie systemu rozgrywek musiały poprzeć co najmniej cztery osoby - wiadomo, że za była Legia i Lech."....Lech Wronki i Ljubojowa Legia głosowały za reformom.Ciekawe tylko jak zagłosował Legionista który w zarządzie ekstraklasy reprezentuje klub z Reymonta chyba nie tak samo jak Legi i Lech Wronki
Odpowiedz cytując