Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
23142
05.04.2013, 18:34
"Uchwałę o zmianie systemu rozgrywek musiały poprzeć co najmniej cztery osoby - wiadomo, że za była Legia i Lech."....Lech Wronki i Ljubojowa Legia głosowały za reformom.Ciekawe tylko jak zagłosował Legionista który w zarządzie ekstraklasy reprezentuje klub z Reymonta chyba nie tak samo jak Legi i Lech Wronki
JOSE 841
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JOSE 841
Znajdź inne posty napisane przez JOSE 841