Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23138
Stary 05.04.2013, 17:47
Jak dla mnie wyjaśniły się kulisy przedłużenia umowy telewizyjnej z Canal+ na sezon 2014/2015. Kluby dostały więcej kasy w zamian za reorganizację rozgrywek.

Zobaczymy co da ten nowy system. Jestem sceptyczny bo pamiętam już jeden taki eksperyment i kompletnie nie wypalił. Co do 10 zespołowej ekstraklasy - raz, że nierealne (kluby na to nie pójdą, za dużo forsy do stracenia) dwa - przy obecnym poziomie sportowym klubów gdzie w przeciągu paru kolejek można na wiosnę awansować np. z 12 na 3 pozycję w tabeli wcale nie gwarantuje podniesienia poziomu ligi.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując