Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4570
Stary 05.04.2013, 17:31
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post

tyle, że jak taki zawodnik młody dostanie wybór grać w Legii - sławnej, gdzie ma super boiska (i to kilka), zaplecze odnowy biologicznej, trenerów, pedagogów, możliwości rozwoju kariery

lub

dostanie wybór Wisły, gdzie jest jedno boisko, drugie z kretówkami, gdzie zaplecze i cały sztab "jest jaki jest". Jak myślisz, który klub wybierze młody zawodnik i jego rodzice ?

I niech to będzie takim morałem dla Ciebie wynikającym z tej dyskusji. Nikogo rokującego z młodego pokolenia nie dostaniemy, bo taki zawodnik i jego rodzic wybierze Legie, Amicę, Lechię, Lubin, itp, itd. a nie Wisłę Kraków - niestety :(
Wybierze ten klub, który mu więcej zapłaci. Ewentualnie ten, którego trener nie boi się stawiać na młodych i go wypromować. Ci zdolniejsi próbują swoich sił za granicą jak Zieliński z Lubina.Na przykład taki Przybecki jak grał w Radzionkowie mógł sobie wybierać gdzie pójdzie, pół ligi go chciało, wybrał ofertę JW pomimo że baza i zaplecze treningowe Dyskopolo jest na żenującym poziomie (podobnie jak w większości klubów w Polsce).
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując