Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.04.2013, 17:27
Liczę na Sarkiego i Gienkova w pierwszy, składzie... Liczę że Lukasz G. zniknie z pola widzenia trenera... Liczę na kolejne zero z tyłu... Liczę że Iliev przestanie się kiwać sam ze sobą... i oczywiście liczę na jakieś 1:0 ;]
Odpowiedz cytując