|
Z lechią widać było że nie mamy trenera. Mam nadzieję że tym razem mecz się nam ułoży. Dosadne były słowa Kosowskiego w przerwie meczu w Gdańsku: Liczę że trener nam powiem co mamy zrobić aby poprawić grę w drugiej połowie. Czułem w tej wypowiedzi nutkę ironii. Jeśli chodzi o mecz z Piastem, mam nadzieję że nie zagra Garguła lecz ktoś inny na jego miejscu. Stawiam na Chrapka. Pewnie znowu dostanę bana po meczu ale grunt aby wygrali.
|