Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 05.04.2013, 16:20
Z lechią widać było że nie mamy trenera. Mam nadzieję że tym razem mecz się nam ułoży. Dosadne były słowa Kosowskiego w przerwie meczu w Gdańsku: Liczę że trener nam powiem co mamy zrobić aby poprawić grę w drugiej połowie. Czułem w tej wypowiedzi nutkę ironii. Jeśli chodzi o mecz z Piastem, mam nadzieję że nie zagra Garguła lecz ktoś inny na jego miejscu. Stawiam na Chrapka. Pewnie znowu dostanę bana po meczu ale grunt aby wygrali.
Odpowiedz cytując