Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
8995
05.04.2013, 16:04
hubert.fan
napisał(a):
Słabo coś idzie sprzedaż biletów na mecz z Legią, na cały sektor C dostępne są bilety, C1 i C5 prawie puste, G1 i G2 tak samo ...
W Warszawie na Żyletę bilety schodzą w kilka dni i przed meczem nie można już kupić wejściówek bez względu na rangę przeciwnika a u nas nawet na Legię prawie cały stadion pusty ...
Przypominam, że Legia pojawi się u nas w komplecie (2 tysiące) wykorzystując całą pulę przyznanych im wejściówek do tego pojawi się oprawa z naszej strony także zamiast siedzieć w domu przed TV ruszcie tyłki na mecz ze znajomymi
PS: Do czego to doszło żeby mobilizować ludzi do przyjścia na mecz z Legią
w tamtym roku na C też bez względu na przeciwnika nie było miejsc na C, a w tym jest jak jest
protest zrobił swoje, w tamtym roku było 10k karnetów, w tym nawet liczby nie podali bo wstyd.
Błaszczu_WIŚLAK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Błaszczu_WIŚLAK
Znajdź inne posty napisane przez Błaszczu_WIŚLAK