Słabo coś idzie sprzedaż biletów na mecz z Legią, na cały sektor C dostępne są bilety, C1 i C5 prawie puste, G1 i G2 tak samo ...
W Warszawie na Żyletę bilety schodzą w kilka dni i przed meczem nie można już kupić wejściówek bez względu na rangę przeciwnika a u nas nawet na Legię prawie cały stadion pusty ...
Przypominam, że Legia pojawi się u nas w komplecie (2 tysiące) wykorzystując całą pulę przyznanych im wejściówek do tego pojawi się oprawa z naszej strony także zamiast siedzieć w domu przed TV ruszcie tyłki na mecz ze znajomymi
PS: Do czego to doszło żeby mobilizować ludzi do przyjścia na mecz z Legią
