Arked napisał(a):

@AntyMod
I twoim zdaniem te 10 pierwszych drużyn to będą mocni i bogaci? Nie ma takiej możliwości. Prawie zawsze ktoś biedny gra zaskakująco dobrze, a ktoś bogaty dołuje.
|
Nie twierdze ze tak bedzie- ale JAK NIE SPROBUJESZ TO SIE NIE DOWIESZ ....jeju, ludzie - czy wy wiecei na czym polega dyskusja

/ ile wy macie lat

? to co napisalem wczesniej to tylko zarys tego co powinno byc .......czy beda mocni

hhmmmm- jesli sie utrzymaja w 7 druzyn to mysle ze NIEslabi - a czy To podniosloby poziom

tego nie wie nikt- ten sie tylko nie myli kto nic nie robi