Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23132
Stary 05.04.2013, 15:31
Arked napisał(a):Wyświetl post
@AntyMod

I twoim zdaniem te 10 pierwszych drużyn to będą mocni i bogaci? Nie ma takiej możliwości. Prawie zawsze ktoś biedny gra zaskakująco dobrze, a ktoś bogaty dołuje.
Nie twierdze ze tak bedzie- ale JAK NIE SPROBUJESZ TO SIE NIE DOWIESZ ....jeju, ludzie - czy wy wiecei na czym polega dyskusja / ile wy macie lat ? to co napisalem wczesniej to tylko zarys tego co powinno byc .......czy beda mocni hhmmmm- jesli sie utrzymaja w 7 druzyn to mysle ze NIEslabi - a czy To podniosloby poziom tego nie wie nikt- ten sie tylko nie myli kto nic nie robi
Odpowiedz cytując