|
@AntyMod
I twoim zdaniem te 10 pierwszych drużyn to będą mocni i bogaci? Nie ma takiej możliwości. Prawie zawsze ktoś biedny gra zaskakująco dobrze, a ktoś bogaty dołuje. Mamy wtedy dokładnie to samo teraz tylko, że w lidze gra 10 drużyn.
W idealnych warunkach spokojnie możemy stworzyć nawet 16 zespołową ligę z drużynami w dobrej sytuacji finansowej. Żeby osiągnąć taki efekt trzebaby wyłączyć kryterium sportowe i zebrać sztucznie te drużyny w jednej lidze.
Ostatnio edytowane przez Arked : 05.04.2013 o godz. 15:29.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|