Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27048
Stary 05.04.2013, 14:27
Mogłeś coś z zawieszenia uszkodzić... najechałeś ostatnio mocniej na krawężnik lub uderzyłeś kołem w coś?

Ewentualnie zbieżność jest nie ustawiona prawidłowo, tak nagle Ci się to stało?

Znalazłem coś takiego o problemie ściągania w którąś stronę... zamiast się rozpisywać lepiej wkleję coś takiego
http://www.yzzy.pl/co-robi-gdy-samochod-ciga
Ostatnio edytowane przez Neo1221 : 05.04.2013 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując