Mogłeś coś z zawieszenia uszkodzić... najechałeś ostatnio mocniej na krawężnik lub uderzyłeś kołem w coś?
Ewentualnie zbieżność jest nie ustawiona prawidłowo, tak nagle Ci się to stało?
Znalazłem coś takiego o problemie ściągania w którąś stronę... zamiast się rozpisywać lepiej wkleję coś takiego
http://www.yzzy.pl/co-robi-gdy-samochod-ciga