|
nie znam sie na naprawie aut wiec zapytam
nagle auto (fiat brava) zaczeło mi sciagac na prawo. wczoraj zauwazylem ze puszczając kiere sciaga mnie od razu na prawo,do tego kierownica mi drżała! szybka jakas diagnoza ktos cos ?
E: Neo - dzieki wielkie!
Ostatnio edytowane przez szprotson : 05.04.2013 o godz. 14:38.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|