Lukasz napisał(a):

W skrócie - Zarząd Infrastruktury Sportowej przejmie od ZIKiT negocjacje w sprawie wynajmu stadionu.
|
I mogli na tym zakonczyc.
Bo rozpisali sie na cala strone i nic z tego nie wynika

poza tym ze ZIS przejmie od ZIKiT interes, łaaał.