Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wiselka16
Junior Member
Od: 03.2011
Skąd: R22
Offline
#
27045
05.04.2013, 12:32
Jak ktoś był na praktykach Hotelarskich w Novotelu Na Armii Krajowej to niech się odezwie na PW
TYLKO WISŁA
wiselka16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiselka16
Znajdź inne posty napisane przez wiselka16