|
Czasami mam wrażenie, że "prześmiewcy" idą po jednej linii . Tak jak ci, którym wysyłają sms jak głosowac.
Zadają pytania, tymczasem temat wałkuje tymczasem od paru stron bbudowniczy z anielską cierpliwością stara się łopatologicznie tłumaczyć. Albo odbiorcy mają jakiś wyjątkowo silny syndrom "wyparcia" albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 05.04.2013 o godz. 11:18.
|