Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27043
Stary 05.04.2013, 10:11
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo pilne pytanie bo utraciłem wszystkie kontakty na komie. A więc wstaje rano a w moim SE vivaz nie działa dotyk. ekran działa normalnie ale nie mogę go odblokować. wszystko jest z nim ok tylko nie reaguje na dotyk.
co mogło się stać? jakaś taśma mogła się wypiąć?

i najważniejsze gdzie najtaniej w okolicach centrum lub AGH to naprawię? zalezy mi na czasie bo wszystkie kontakty miałem na telefonie.
Nie potrzebujesz ekranu a digitalizer. Takie coś http://allegro.pl/listing.php/search...igitizer+vivaz

oraz taką instrukcję

http://www.youtube.com/watch?v=CcVekSfJfjs

Jak widzę to jest na stykach łączone, więc może gdzieś styki zaśniedziały... Może najpierw go rozkręć i to sprawdź.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 05.04.2013 o godz. 10:14.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując