wiślak 86 napisał(a):

Bardzo pilne pytanie bo utraciłem wszystkie kontakty na komie. A więc wstaje rano a w moim SE vivaz nie działa dotyk. ekran działa normalnie ale nie mogę go odblokować. wszystko jest z nim ok tylko nie reaguje na dotyk.
co mogło się stać? jakaś taśma mogła się wypiąć?
i najważniejsze gdzie najtaniej w okolicach centrum lub AGH to naprawię? zalezy mi na czasie bo wszystkie kontakty miałem na telefonie.
|
Nie potrzebujesz ekranu a digitalizer. Takie coś
http://allegro.pl/listing.php/search...igitizer+vivaz
oraz taką instrukcję
http://www.youtube.com/watch?v=CcVekSfJfjs
Jak widzę to jest na stykach łączone, więc może gdzieś styki zaśniedziały... Może najpierw go rozkręć i to sprawdź.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.