maaarcin napisał(a):

|
Dodatkowo trzeba podłączyć ze sobą oba dekodery (bezpośrednio lub przez router). W multiroom standard oba dekodery muszą być podłączone do anteny, w multiroom premium podłączony może być tylko dekoder główny (choć zaleca się również połączenie dekodera dodatkowego).
|
Nie pisałem o tym, bo nie sprecyzował co w tej chwili ma. Jeśli oba abonamenty ma z Cyfry, to być może udałoby się wykorzystać aktualny sprzęt, z którego korzysta, a wtedy dekoderów nie trzeba łączyć ze sobą.
Na nowym sprzęcie nc+ dekodery muszą być połączone siecią LAN.