Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.04.2013, 09:33
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Dodatkowo trzeba podłączyć ze sobą oba dekodery (bezpośrednio lub przez router). W multiroom standard oba dekodery muszą być podłączone do anteny, w multiroom premium podłączony może być tylko dekoder główny (choć zaleca się również połączenie dekodera dodatkowego).
Nie pisałem o tym, bo nie sprecyzował co w tej chwili ma. Jeśli oba abonamenty ma z Cyfry, to być może udałoby się wykorzystać aktualny sprzęt, z którego korzysta, a wtedy dekoderów nie trzeba łączyć ze sobą.
Na nowym sprzęcie nc+ dekodery muszą być połączone siecią LAN.
Odpowiedz cytując