szprotson napisał(a):

a skonczy sie tak
Pareiko- Jovanovic,Głowa,Chavez,Jaliens-Chrapek,Garguła,Wilk,-iliev,Kosowski,Boguski
|
Czyli bez napastnika. Całkiem możliwe bo Kulawik jak widać przeznacza Genkova do ogrzewania ławki. Widocznie cały czas liczy na Gargułę
