|
Bardzo pilne pytanie bo utraciłem wszystkie kontakty na komie. A więc wstaje rano a w moim SE vivaz nie działa dotyk. ekran działa normalnie ale nie mogę go odblokować. wszystko jest z nim ok tylko nie reaguje na dotyk.
co mogło się stać? jakaś taśma mogła się wypiąć?
i najważniejsze gdzie najtaniej w okolicach centrum lub AGH to naprawię? zalezy mi na czasie bo wszystkie kontakty miałem na telefonie.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|