|
Powiedzcie proszę czy na mecz Pucharu Polski ze Śląskiem wymagana jest karta kibica? Gdyby się np. chciało zabrać osobę, która nigdy nie była na stadionie to musi ją przed zakupem wyrobić czy może wtedy wystarczy zwyczajnie podać jej dane przy zakupie?
|