Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 04.04.2013, 21:56
Pareiko - Jaliens, Chavez, Głowacki, Jovanović - Wilk, Uryga - Iliev, Małecki, Kosowski - Genkow

Jak Urydze nie będzie szło to za niego Sikorski i gramy dwoma napastnikami (Cwetan na szpicy, Sikor cofnięty). Sarki za Kosowskiego i Chrapek/Garguła za Iliewa jak już sił zacznie brakować.

Dobrym pomysłem byłoby też wstawienie graczy ze zbioru {Burliga, Czekaj, Garguła, Sarki, Boguski, Chrapek} do pierwszego składu i oszczędzenie w tym meczu najlepszych zawodników zważywszy na to, że nasi kolejni trzej przeciwnicy to Legia i dwa razy Śląsk.
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując