Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3664
Stary 04.04.2013, 19:07
Ja współczuję Tobie tak naiwnego pojmowania świata - dalej głosuj na Palikota, nadajesz się I skończ już z tym "zleceniodawcą Tuskiem", ironizowaniem itp.

Możesz ze 100 procentową pewnością wykluczyć, że na pokładzie nie doszło do wybuchu? Czy Twoi eksperci przeprowadzili odpowiednie badania żeby zadać kłam tej teorii? No właśnie... Jak na razie wielu specjalistów wypowiada się o możliwym wybuchu (niekoniecznie bomby).
Odpowiedz cytując