Jurij vel Smutny Romantyk ! Jedno pytanie : Czy uważasz, że w Polsce tak jak w innych krajach UE coraz silniej działa rosyjska agentura ? Czy tzw. agenci wpływu zajmują się sianiem fermentu na popularnych forach celem urabiania opinii społecznej zgodnie z linią KGB ?
AS82 jak zwykle zabawny:
Cytat:
|
Wniosek jest taki ,że gdyby nie było mgły ,samolot by wylądował i zarzuty o złe przygotowanie wizyty przez Tuska moglibyście sobie w buty wsadzić.
|
Sugerujesz, że gdyby nie było mgły to bomba na pokładzie samolotu by nie wybuchła ?
