Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3658
Stary 04.04.2013, 17:17
Jurij vel Smutny Romantyk ! Jedno pytanie : Czy uważasz, że w Polsce tak jak w innych krajach UE coraz silniej działa rosyjska agentura ? Czy tzw. agenci wpływu zajmują się sianiem fermentu na popularnych forach celem urabiania opinii społecznej zgodnie z linią KGB ?

AS82 jak zwykle zabawny:
Cytat:
Wniosek jest taki ,że gdyby nie było mgły ,samolot by wylądował i zarzuty o złe przygotowanie wizyty przez Tuska moglibyście sobie w buty wsadzić.
Sugerujesz, że gdyby nie było mgły to bomba na pokładzie samolotu by nie wybuchła ?
Odpowiedz cytując