bondTSW napisał(a):

Cześć.
Wie ktoś gdzie mógłbym dostać jakieś pamiątki z godłem, flagą PL, tanie drobnostki (długopisy, magnesy etc.)
Przejdę się na Rynek i Grodzką bo tam jest pełno takich straganików, ale może ktoś z Was ma jeszcze jakiś pomysł?
|
Takie rzeczy powinieneś też dostać w Empiku, ale raczej wybór nie będzie oszałamiający.
No i w Galerii Krakowskiej jest chyba takie jedno stoisko z pamiątkami, na I piętrze nad Saturnem, niedaleko apteki