Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27034
Stary 04.04.2013, 15:31
nie mogę się połączyć z Wi-fi w telefonie... na początku wszystko normalnie, wpisuję hasło, łączenie... a następnie wyskakuje status "Rozłączone - ponowić próbę?"
ocb!?
Odpowiedz cytując