Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#739
Stary 04.04.2013, 13:51
Lukasz napisał(a):Wyświetl post


Ale Cupiałowi nie. Liczy się wynik. z tego samego powodu nie sadze by się zadowolił "pozycją od 6-12" - to nie w jego stylu. Pieniądz ma zrobić różnice. On jest taki sam jak Wojciechowski - płaci za miejsce nr 1 i reszta go nie interesuje. Nie ma pierwszego miejsca to nie ma i kasy.
Liczył się wynik oraz płacił i kiedy był pieniądz to zazwyczaj robił różnicę.Porównanie do Wojciechowskiego to też czas zdecydowanie przeszły

To tak jak z koniem wyścigowym.Kiedyś to było oczko w głowie - chodził, doglądał, w....iał się - zmieniał dżokejów, trenerów...teraz to jest taka stara wychudzona szkapa którą przyjdzie obejrzeć raz na rok i zobaczyć czy jeszcze nie zdechła
Teraz problemem jest sprzątaczka , kupienie 5 a nie 10 rolek papieru i zamiana dove na szare mydło.
Wymagania są czysto wirtualne.Realnie to piłkarze tylko się modlą by im zapłacili a pracownicy by ich nie wywalili.
W sumie nic dziwnego że zwalnia się ludzi od marketingu bo tu nie ma czego reklamować i do czego zachęcać.Produkt jest tak żałosny że i tak przyjdzie tylko ten co ma przyjść.

Być może jedynym ratunkiem by to jakoś się kręciło na ekstraklasowym poziomie - to wzięcie tego Nawałki, do tego gości z 1,2,3 czy 4 ligi - dla których te 5 koła miesięcznie i gra w Wiśle będzie czymś czego nie będą chcieli stracić.
I być może będzie w miarę normalnie czyli budżet na poziomie Widzewa czy tam Podbeskidzia - trener dyktator + ekipa całkowitych nołnejmów jeżdżąca na dupie w każdym meczu.Na pewno lepiej z nimi będzie spaść niż z wynalazkami typu Seler czy Sikorski czyli parapiłkarzami z (marnym) doświadczeniem (symulowania) gry na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Szans na odegranie jakiejkolwiek roli w walce o czołowe lokaty, moim zdaniem z tym właścicielem , już żadnych nie ma
Skończyło się - tak jak się kiedyś Widzew skończył(w sensie odgrywania roli w lidze i w pucharach) tak skończyła się Wisła.Natomiast w przyszłym sezonie emocji czyli czegoś czego już drugi rok kompletnie nie ma - nie powinno zabraknąć, tyle że cofniemy się do czasów przed Cupiałowych.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując