|
Oglądałem ostatni mecz Piasta i tego żałuję - byli żałośni. Nasi też się nie popisali. Pytanie na ile miarodajne były kolejki rozgrywane w okolicy świąt?
Stawiam remis albo nasze zwycięstwo, nie nastawiałbym się jednak na dużo goli (co jest w miarę oczywiste).
Nie mamy się czego bać jeżeli chodzi o ofensywe, ich obrona tez jakimś monolitem nie jest, ale są nad nami nie bez powodu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|