Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.04.2013, 13:08
Oglądałem ostatni mecz Piasta i tego żałuję - byli żałośni. Nasi też się nie popisali. Pytanie na ile miarodajne były kolejki rozgrywane w okolicy świąt?

Stawiam remis albo nasze zwycięstwo, nie nastawiałbym się jednak na dużo goli (co jest w miarę oczywiste).
Nie mamy się czego bać jeżeli chodzi o ofensywe, ich obrona tez jakimś monolitem nie jest, ale są nad nami nie bez powodu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując