Mialem pakiet Canal+Superpremium(zHBO) HD za
99zl obniżka ze 146zł z HBO go za darmo...
Teraz po rozmowach zaofrowano mi jakieś kiepskie w porownaniu z hbo go wyporzyczalnie i pakiet Canal+Platinium z HBO za
129 zl.
Dochodzi nsport,espn america wiec sporty USAlive a nie starocie, Disc. history i w zasadzie tyle no i MGM hd...
Dostał ktoś lepsza oferte

Bo ta moim zdaniem to zdzierstwo.