Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#425
Stary 03.04.2013, 18:57
Mialem pakiet Canal+Superpremium(zHBO) HD za 99zl obniżka ze 146zł z HBO go za darmo...

Teraz po rozmowach zaofrowano mi jakieś kiepskie w porownaniu z hbo go wyporzyczalnie i pakiet Canal+Platinium z HBO za 129 zl.

Dochodzi nsport,espn america wiec sporty USAlive a nie starocie, Disc. history i w zasadzie tyle no i MGM hd...

Dostał ktoś lepsza oferte Bo ta moim zdaniem to zdzierstwo.
Ostatnio edytowane przez gooro33 : 03.04.2013 o godz. 19:00.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując