Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8187
Stary 03.04.2013, 18:05
Zatrudnienie nawet Mourinho niewiele da, bo mamy amatorów a nie piłkarzy.
Jeszcze kilka dni temu Bonie mówił:
Cytat:
A Mourinho jakbym wziął i dał kilka milionów euro rocznie? Ale by się dziennikarze cieszyli. Każdy by sobie zrobił po dwa wywiady, wymienił się esemesami. A kadra zagrałaby dobrze półtora meczu i potem wróciła do starych nawyków.
Zatrudnienie fachowca z Zachodu? Tak
Ale jednocześnie totalna reforma systemu szkolenia piłkarzy w Polsce i wymogi licencyjne prawdziwej (a nie urojonej, podpisanej z kimkolwiek umowy) bazy szkoleniowej dla młodych piłkarzy i dla piłkarzy kazdego klubu w ekstraklasie. Tak żeby młody polski piłkarz (19-21 lat) nie odstawał wyszkoleniem technicznym i taktycznym od młodego piłkarza w Anglii, Włoszech, Niemczech, Francji czy Hiszpanii (no, choćby Belgii czy Szwajcarii)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując