Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8186
Stary 03.04.2013, 16:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To byłby sukces, nie "sukcesik". Moją opinię na temat warsztatu Fornalika już zresztą wygłosiłem.
Masz rację oczywiście, "sukcesikiem" byłby sam fakt zatrudnienia nowego, zagranicznego trenera, natomiast zatrudnienie szkoleniowca klasy Steevensa czy Van Bastena byłoby w naszych warunkach z pewnością sukcesem przez duże S.
Odpowiedz cytując