Lukasz napisał(a):

P.S.
Tak sobie myślę że jak u Kulawika o wyborach personalnych będą decydować względy taktyczne to chyba zjem własne kapcie.
|
Jak decydowały, to grał Sikorski. Tylko - niestety - miał problem z oddaniem strzału na bramkę. Mamy ofiary losu w składzie i na ławce -
deal with it.