rav napisał(a):

|
Nie wprowadzaj w błąd. Mecz Ruch - Podbeskidzie w Canal+ Sport (a dziwne, że przed chwilą w C+ Sport był podany także Legia - Zagłębie). Więc nie Silver a Platinum.
|
To czy wprowadzam w błąd (albo raczej media2) to wyjasni się pewnie dopiero w weekend. Wg media2 na C+sport w piątek o godz. 20.25: Olympique Marsylia - Bordeaux. Ale nie zdziwie się jak jutro będzie nowa rozpiska.