Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 03.04.2013, 12:07
To wyjaśnij dlaczego poprzedni trener zostawił nas prawie w strefie spadkowej skoro mamy taką pakę ?

Nie przypominam sobie żebyś postulował jego zwolnienie. Za to teraz kiedy coś się ruszyło czepiasz się tego którego jest to zasługa. Żenada.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując