Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.04.2013, 07:47
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków również na mecz z Piastem ufunduje wejściówki na sektor C dla chłopców urodzonych w roku 1996 lub później.

Osoby zainteresowane darmową wejściówką będą mogły zostawiać swoje Karty Kibica w Strefie Kiboli tylko i wyłącznie w przerwie sobotniego meczu koszykówki, pomiędzy Wisłą Kraków, a Artego Bydgoszcz. Nie ma innego terminu dostarczania kart. Przypominamy, że mecz pomiędzy Wisłą a Artego rozpocznie się w sobotę o godzinie 16.

Bilety i karty odbierać będzie można w dniu meczu w godzinach otwarcia sklepu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane, to prosimy o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki.

http://skwk.pl/kto-kocha-ten-wierzy/...z-piastem.html
Odpowiedz cytując