Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków również na mecz z Piastem ufunduje wejściówki na sektor C dla chłopców urodzonych w roku 1996 lub później.
Osoby zainteresowane darmową wejściówką będą mogły zostawiać swoje Karty Kibica w Strefie Kiboli tylko i wyłącznie w przerwie sobotniego meczu koszykówki, pomiędzy Wisłą Kraków, a Artego Bydgoszcz. Nie ma innego terminu dostarczania kart. Przypominamy, że mecz pomiędzy Wisłą a Artego rozpocznie się w sobotę o godzinie 16.
Bilety i karty odbierać będzie można w dniu meczu w godzinach otwarcia sklepu.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane, to prosimy o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki.
http://skwk.pl/kto-kocha-ten-wierzy/...z-piastem.html