Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#716
Stary 03.04.2013, 07:36
wwf napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Cupiał w 1997 roku ocalił Wisłę przed powolnym upadkiem.
Nie bylibyśmy tam gdzie jesteśmy, gdyby nie on. Człowiekowi należą się wyrazy szacunku a nie wyganianie go z klubu. Nawet gdyby Wisłę sprzedał nowemu inwestorowi to za to co zrobił pomnik na Wiśle powinni mu postawić.
tylko że apetyt rośnie w miare jedzenia...
Do Bogusia można mieć tylko żal że nie chce zainwestować w Akadmie.To w obecnych ciężkich czasach powinien być priorytet, bo zamiast kolejnego zaciągu 4-5 rzędnych obcokrajowców co chca tylko forse wyciagnąć mielibyśmy jak Legia Furmana,Łukasika, Żyre czy wcześniej Wolskiego albo Rybusa.Potem ich mozna by sprzedać po 3-4 mln €, a takiego Jaliensa,Gułe czy nawet Bunoze kto weźmie ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.04.2013 o godz. 07:39.
Odpowiedz cytując